UPS چیست؟

راه‌حل، پاسخ یا پاسخ‌های پیشنهادی در راستای حل یک سوال یا رفع یک مساله است. راه‌حل در کسب و کار، ممکن است محصول، خدمات یا شیوه‌ ارایه آن به بازار باشد. خدمات مشاوره‌ای، ترکیبی از ایده‌ها و روش‌هایی (از طراحی یک مدل کسب و کار یا طرح بازاریابی تا تعیین تکنیک‌های بازاریابی) است که مشاور درمسیر دستیابی به اهداف، از آن‌ها برای کمک به یک شرکت(برای غلبه به مشکلات و بهبود عملیات)، استفاده می‌کند.

نوید-سیفی-مشاور-مدیریت-کسب-و-کار-بازاریابی-ups
نوید_سیفی_navid_seifi_007

ما کی هستیم؟

ما یک گروه مشاوره مدیریت توسعه کسب و کار هستیم که با استفاده از تخصص و تجارب خود در بازار، مدیران را در دستیابی به نتایج علمی و کاربردی با کارآیی بالا، کمک می‌کنیم. مشتریان خود را یاری‌ ‌می‌دهیم تا تصمیمات بهتری اتخاذ نموده، عملکرد کسب و کار خود را بهبود دهند و بازدهی بیشتری را ایجاد کنند.
ما برای دستیابی شما به راه‌حل‌های بهتر تلاش می‌کنیم. راه‌حل‌هایی که منحصربه‌فرد، کاربردی، جامع و پایدار باشند.
از آنجاییکه به کسب و کار از دیدگاه مدیریت اجرایی نگاه می‌کنیم و به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرند: می‌خواهند کجا بروند؟ و چگونه می‌توانند به آن‌جا برسند؟
بنابراین، به مدیران کمک می‌کنیم تا از میان راه‌حل‌های پیشنهادی بهترین تصمیم‌ را انتخاب کنند، این تصمیم‌ها را به اقدامات تبدیل کرده و موفقیت‌های پایدار داشته باشند.

نوید_سیفی_navid_seifi_005

ما چه‌کاری انجام می‌دهیم؟

ما حل‌مساله را از طریق برنامه‌ریزی استراتژیک (از طراحی برنامه استراتژیک تا ارزیابی برنامه در مرحله پیاده‌سازی راه‌حل) انجام داده و به صاحبان کسب و کار کمک می‌کنیم تا با کسب مهارت‌های لازم برای مدیریت بازار، شرایط فعلی خود را بهبود بخشیده، در راستای دستیابی به وضعیت مطلوب حرکت کنند و آن‌را توسعه دهند.

هنگام مشاوره، به شما وعده‌های دروغین در مورد دوبرابر شدن درآمدتان ظرف مدت چند ماه را نمی‌دهیم.
بنابراین، ابتدا تخصص و تجربه خود را برای تدوین یک برنامه راهبردی در اختیارتان گذاشته و پس از اطمینان از کارایی برنامه‌های تدوین شده و توان اجرایی تیم عملیاتی شما، آن را به اجرا در می‌آوریم تا نتایج ملموس و تاثیرگذاری را به دست آورید.

نوید_سیفی_navid_seifi_008

روش مشاوره ما چگونه است؟

اصل مهم برای هر پروژه موفق، ایجاد یک رابطه موثر و بر پایه اعتماد است. بنابراین ابتدا وقت خود را به گوش دادن و سوال کردن برای اطمینان از درک صنعت شما، مدل کسب و کار و اهداف‌تان، اختصاص می‌دهیم.
شیوه مشاوره ما، برپایه ارائه راه‌حل‌های کاربردی منحصربه‌فرد Unique Practical Solutions(UPS) ، است. این رویکرد برگرفته‌ شده از روش مشاوره مساله گرا (Problem Based Consulting) و براساس مفهوم مشاور-مربی (Coach-Consultant Concept) است.

در هر یک از گام‌های مشاوره، سه نقش اساسی را ایفا می‌کنیم:
-مشاور(تشخیص دقیق و ریشه‌ای مساله، ارایه راه‌حل)
-معلم(آموزش تیم عملیاتی)
-مربی(همراهی با مجریان برنامه تا دستیابی به اهداف)

keyboard_arrow_down

اصول اخلاقی و حرفه‌ای UPS

ارزش‌های زیر را به‌‌عنوان اصول اخلاقی و حرفه‌ای، پذیرفته‌ایم و در ارائه خدمات مشاوره‌ای خود به آن‌ پایبندیم:

favorite

رضایتمندی

رضایتمندی مشتریان بسیار با اهمیت است، ولی سعادت او را به رضایت او ترجیح می‌دهیم. بنابراین اقدامات ما براساس خواسته، توان اجرایی و صلاح مشتریان‌مان خواهد بود.

 

pan_tool

رازداری

اطلاعات، اسناد و اسرار مشتریان‌مان را که بطور امانت دراختیار ما قرار می‌گیرد، محرمانه دانسته، آن‌را افشا نکرده و متعهدیم از آن‌ها برای سایر رقبا استفاده نکنیم.

work

کار تخصصی

فقط پروژه‌هایی را می‌پذیریم که درک متقابلی بین کارفرما و ما ایجاد شود و در آن زمینه تجربه و شایستگی لازم را داشته باشیم. بنابراین از تخصص خود فراتر نخواهیم رفت.

 

add_comment

پاسخ گویی

در مقابل خواسته‌ها و خدمات ارائه شده به مشتریان‌مان پاسخ‌گو هستیم، صراحت در بیان مطالب با صداقت و بدون پرده‌پوشی را سرلوحه‌کارمان قرار داده‌ایم.

 

lock_open

عدم وابستگی

بگونه‌ای عمل می‌کنیم که صاحبان کسب و کار پس از آن بتوانند مسایل احتمالی و مشابه را با تیم آموزش دیده خود، رفع کرده و از وابستگی‌های نامعقول یا ناخواسته به مشاور، رها شوند.

 

فهرست